Σετ μαχαιριών SWISS CLASSIC 11 cm, σετ 6 τμχ., πολύχρωμο, πλαστικό, Victorinox
Code: VN678366C1Επιστροφές σε 100 ημ.Δωρεάν & εύκολες επιστροφές
Άμεση αποστολήΈως τις 12:00
50.000+ κριτ. προϊόντωνΑπό πελάτες μας
Οικολογική συσκευασία0% πλαστικό
Product detailed description
Αυτό το σετ έξι μαχαιριών Victorinox SWISS CLASSIC φαίνεται σχεδόν ύποπτα χαρούμενο για το πόσο σοβαρά αντιμετωπίζει τις ντομάτες, τα αρτοσκευάσματα και το καθημερινό σερβίρισμα. Οι πολύχρωμες λαβές θα βοηθήσουν στην οργάνωση στο τραπέζι και στο ράφι τοίχου με συρτάρι, ενώ η οδοντωτή λεπίδα θα φροντίσει ώστε η τραγανή κόρα και η λεπτή φλούδα να μην αποτελούν άλυτο τεχνικό πρόβλημα.
Κύρια πλεονεκτήματα:
- Το σετ μαχαιριών SWISS CLASSIC περιλαμβάνει έξι επιτραπέζια μαχαίρια για ντομάτες, αρτοσκευάσματα, σνακ και καθημερινό σερβίρισμα.
- Οι οδοντωτές λεπίδες από ανοξείδωτο ατσάλι βοηθούν στο εύκολο κόψιμο τροφίμων με πιο σκληρή επιφάνεια και μαλακό εσωτερικό χωρίς περιττή πίεση.
- Κατά το κόψιμο ντομάτας, θα εκτιμήσετε την σίγουρη πρώτη επαφή της λεπίδας, καθώς η φλούδα θα υποχωρήσει καθαρά και η σάρκα θα παραμείνει υπό έλεγχο.
- Τα μαχαίρια είναι επίσης κατάλληλα για ψωμάκια, μικρά αρτοσκευάσματα ή σάντουιτς, όπου η οδοντωτή λεπίδα λειτουργεί πιο σίγουρα από μια λεία λεπίδα.
- Το μήκος της λεπίδας 11 cm προσφέρει αρκετό χώρο για άνετο κόψιμο στο τραπέζι, αλλά το μαχαίρι εξακολουθεί να φαίνεται ελαφρύ και ευέλικτο.
- Η στρογγυλεμένη άκρη των λεπίδων φαίνεται πρακτική κατά το σερβίρισμα, όταν χρησιμοποιείτε το μαχαίρι απευθείας στο πιάτο κατά τη διάρκεια του πρωινού, του μεσημεριανού ή του βραδινού.
- Έξι τεμάχια στο σετ είναι πλεονέκτημα για οικογενειακό σερβίρισμα, επισκέψεις, αλλά και για στιγμές που ένα μαχαίρι στην κουζίνα δεν είναι ποτέ αρκετό.
- Οι πολύχρωμες λαβές σε κόκκινο, μπλε, πράσινο, μωβ, πορτοκαλί και κίτρινο χρώμα θα διευκολύνουν την αναγνώριση των μαχαιριών μεταξύ των μελών του νοικοκυριού.
- Οι έντονες χρωματικές λεπτομέρειες θα προσδώσουν πιο χαλαρό χαρακτήρα στα σουπλά και ταυτόχρονα θα βοηθήσουν να βρείτε το σωστό μαχαίρι πιο γρήγορα στο Ράφι τοίχου με συρτάρι.
- Οι εργονομικά σχεδιασμένες λαβές από πολυπροπυλένιο υποστηρίζουν άνετο κράτημα και ασφαλέστερη καθοδήγηση του μαχαιριού κατά το κόψιμο στο τραπέζι.
- Η επαγγελματική οξύτητα βοηθά να παραμείνει η προετοιμασία των σνακ ομαλή, χωρίς δυσάρεστο πάτημα των ντοματών ή σκίσιμο του ψωμιού.
- Το σετ εξυπηρετεί καλά στο πρωινό, την προετοιμασία πιατέλων με αλλαντικά, ένα γρήγορο δείπνο, αλλά και σε ανεπίσημα γεύματα με πολλούς καλεσμένους.
- Η σφυρηλατημένη κατασκευή βοηθά να διατηρηθούν τα μαχαίρια ελαφριά και εύκολα στο χειρισμό, ακριβώς για συχνή οικιακή χρήση χωρίς περιττή στιβαρότητα.
- Τα μαχαίρια είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, οπότε μετά από ένα κοινό γεύμα ή την προετοιμασία σνακ, δεν θα προσθέσουν επιπλέον χειρωνακτική εργασία.
- Η ελβετική κατασκευή Victorinox προσφέρει στο σετ αξιόπιστη προέλευση και συνεχίζει την παράδοση της μάρκας που συνδέεται με πρακτικά μαχαίρια κουζίνας.
Στο σετ:
- 6x μαχαίρι με οδοντωτή λεπίδα 11 cm
Πρόσθετες πληροφορίες:
- υλικό λαβής: πολυπροπυλένιο
- ασφαλές για πλυντήριο πιάτων
Additional parameters
| Category: | Σετ μαχαιριών χωρίς βάση |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 7613329192023 |
| Χρώμα: | Πολύχρωμο |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μήκος λεπίδας: | 11 cm |
| Τμχ ανά σετ: | 6 τμχ |
| Χαρακτηριστικά: | Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος προϊόντος: | Σετ μαχαιριών |
| Margin: | C |
| Μέγεθος: | 22 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Κατασκευαστής: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!