Μαχαίρι ξεφλουδίσματος SWISS CLASSIC 10 cm, οδοντωτό, Πράσινο, πλαστικό, Victorinox
Code: VN67734C1Επιστροφές σε 100 ημ.Δωρεάν & εύκολες επιστροφές
Άμεση αποστολήΈως τις 12:00
50.000+ κριτ. προϊόντωνΑπό πελάτες μας
Οικολογική συσκευασία0% πλαστικό
Product detailed description
Ένα μικρό μαχαίρι έχει ένα μεγάλο πλεονέκτημα - δεν έχει φιλοδοξίες. Δεν παίζει τον ρόλο του πρωταγωνιστή της κουζίνας, και γι' αυτό τελικά το χρησιμοποιείτε περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Απλά το παίρνετε, κάνετε αυτό που χρειάζεται και προχωράτε, χωρίς περιττή γραφειοκρατία.
Κύρια πλεονεκτήματα:
- Μαχαίρι ξεφλουδίσματος SWISS CLASSIC με μήκος λεπίδας 10 cm είναι ένας ελαφρύς βοηθός για κόψιμο, ξεφλούδισμα και ακριβή προετοιμασία υλικών.
- Η κυματιστή λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι περνάει εύκολα μέσα από μαλακά φρούτα, ντομάτες, αβοκάντο και φρούτα του πάθους χωρίς περιττό πάτημα.
- Η μυτερή άκρη της λεπίδας βοηθά σε λεπτομερείς εργασίες κουζίνας, κόψιμο μικρών κομματιών ή πιο ακριβή εργασία γύρω από τις φλούδες.
- Το μήκος της λεπίδας 10 cm προσφέρει περισσότερο χώρο για κοπή, ενώ παραμένει εύκολα διαχειρίσιμο στο χέρι.
- Το μαχαίρι μπορεί να αντιμετωπίσει και πιο σκληρή φλούδα από ρόδι, λίτσι ή φρούτο του πάθους κατά την γρήγορη προετοιμασία φρούτων.
- Κατά την κοπή ντοματών, θα εκτιμήσετε την κυματιστή λεπίδα που κόβει τη φλούδα χωρίς περιττή πίεση στη σάρκα.
- Το ελαφρύ βάρος των 27 g θα κάνει την καθημερινή εργασία πιο ευχάριστη, ειδικά όταν υπάρχουν πολλές μικρές εργασίες στον πάγκο.
- Η εργονομική λαβή από πολυπροπυλένιο υποστηρίζει άνετο κράτημα και ασφαλέστερη καθοδήγηση του μαχαιριού κατά την γρήγορη προετοιμασία.
- Η έντονη πράσινη εκδοχή θα προσθέσει μια ζωντανή πινελιά στην κουζίνα και θα βρείτε το μαχαίρι στο ράφι τοίχου με συρτάρι χωρίς μακρά αναζήτηση.
- Η ελβετική κατασκευή Victorinox προσφέρει αξιοπιστία στην καθημερινή προετοιμασία φαγητού, την οποία θα αξιοποιήσετε στο πρωινό και στο δείπνο σας.
- Το μαχαίρι είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, οπότε μετά το κόψιμο φρούτων, λαχανικών ή μικρότερων υλικών, δεν θα μείνει άλλη έγνοια.
- Η σφυρηλατημένη κατασκευή είναι πρακτική για το οικιακό μαγείρεμα, όπου αποφασίζει το χαμηλό βάρος, η εύκολη λειτουργία και η γρήγορη χειραγώγηση.
Πρόσθετες πληροφορίες:
- υλικό λαβής: πολυπροπυλένιο
- ασφαλές για πλυντήριο πιάτων
Additional parameters
| Category: | Μαχαίρι καθαρισμού |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191347 |
| Χρώμα: | Πράσινο |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μήκος λεπίδας: | 10 cm |
| Χαρακτηριστικά: | Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος προϊόντος: | Ειδικά μαχαίρια |
| Margin: | C |
| Μέγεθος: | 21 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Κατασκευαστής: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!