Μαχαίρι ξεφλουδίσματος SWISS CLASSIC 8 cm, οδοντωτό, πορτοκαλί, πλαστικό, Victorinox
Code: VN67639C1Επιστροφές σε 100 ημ.Δωρεάν & εύκολες επιστροφές
Άμεση αποστολήΈως τις 12:00
50.000+ κριτ. προϊόντωνΑπό πελάτες μας
Οικολογική συσκευασία0% πλαστικό
Product detailed description
Ένα μικρό μαχαίρι που οι περισσότεροι υποτιμούν. Μέχρι να το πάρουν στα χέρια τους και να διαπιστώσουν ότι ακριβώς για αυτά τα μικρά πράγματα που τους ενοχλούν περισσότερο, λειτουργεί ενοχλητικά καλά.
Κύρια πλεονεκτήματα:
- Μαχαίρι ξεφλουδίσματος SWISS CLASSIC με μήκος λεπίδας 8 cm είναι ένα ελαφρύ μαχαίρι κουζίνας για κόψιμο, ξεφλούδισμα και ακριβή προετοιμασία μικρότερων υλικών.
- Η κυματιστή λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι περνάει εύκολα μέσα από μαλακά φρούτα, ντομάτες, αβοκάντο ή σύκα χωρίς περιττό πάτημα.
- Η μυτερή άκρη της λεπίδας βοηθάει σε πιο λεπτομερή εργασία, όπως στο κόψιμο, στο χάραγμα φλούδων ή στο καθάρισμα μικρότερων λαχανικών.
- Το μήκος της λεπίδας 8 cm είναι πρακτικό για καθημερινές εργασίες, όπου χρειάζεστε ένα κοντό, ακριβές και καλά ελεγχόμενο κόψιμο.
- Το μαχαίρι μπορεί να χειριστεί ακόμα και τη πιο σφιχτή φλούδα από ρόδι, λίτσι ή φρούτο του πάθους, χωρίς να χρειαστεί να φτάσετε για ένα μεγαλύτερο μαχαίρι.
- Κατά το κόψιμο ντοματών, θα εκτιμήσετε την κυματιστή λεπίδα, η οποία κόβει τη φλούδα γρήγορα και χωρίς να λιώνει άθελά της τη σάρκα.
- Το ελαφρύ βάρος των 20 g θα κάνει την παρατεταμένη προετοιμασία υλικών πιο ευχάριστη, ειδικά όταν ο πάγκος της κουζίνας μετατραπεί σε μια μικρή γραμμή παραγωγής.
- Η εργονομική λαβή από πολυπροπυλένιο υποστηρίζει άνετο κράτημα και πιο σίγουρη καθοδήγηση του μαχαιριού τόσο σε γρήγορη όσο και σε προσεκτική εργασία.
- Το πορτοκαλί χρώμα της λαβής προσθέτει μια έντονη πινελιά στην κουζίνα και βοηθά να βρείτε εύκολα το μαχαίρι ανάμεσα στους άλλους βοηθούς κουζίνας.
- Η ελβετική κατασκευή Victorinox προσφέρει αξιοπιστία στην καθημερινή μαγειρική, την οποία θα εκτιμήσετε στο πρωινό, στο σνακ και στο δείπνο.
- Το μαχαίρι είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, οπότε μετά την προετοιμασία φρούτων, λαχανικών ή μικρών συστατικών, δεν θα σας απασχολήσει τίποτα άλλο.
- Η σφυρηλατημένη κατασκευή είναι πρακτική για καθημερινή οικιακή χρήση, όπου καθοριστική είναι το χαμηλό βάρος, η ταχύτητα και η εύκολη διαχείριση.
Πρόσθετες πληροφορίες:
- υλικό λαβής: πολυπροπυλένιο
- ασφαλές για πλυντήριο πιάτων
Additional parameters
| Category: | Μαχαίρι καθαρισμού |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191170 |
| Χρώμα: | Πορτοκαλί |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μήκος λεπίδας: | 8 cm |
| Χαρακτηριστικά: | Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος προϊόντος: | Ειδικά μαχαίρια |
| Margin: | C |
| Μέγεθος: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Κατασκευαστής: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!