Μαχαίρι ξεφλουδίσματος SWISS CLASSIC 8 cm, οδοντωτό, κόκκινο, πλαστικό, Victorinox
Code: VN67431C1Επιστροφές σε 100 ημ.Δωρεάν & εύκολες επιστροφές
Άμεση αποστολήΈως τις 12:00
50.000+ κριτ. προϊόντωνΑπό πελάτες μας
Οικολογική συσκευασία0% πλαστικό
Product detailed description
Ένα μικρό μαχαίρι που οι περισσότεροι υποτιμούν. Μέχρι να το πάρουν στα χέρια τους και να διαπιστώσουν ότι ακριβώς για αυτά τα μικρά πράγματα που τους ενοχλούν περισσότερο, λειτουργεί ενοχλητικά καλά.
Κύρια πλεονεκτήματα:
- Το μαχαίρι ξεφλουδίσματος SWISS CLASSIC με μήκος λεπίδας 8 cm είναι ένα ελαφρύ μαχαίρι κουζίνας για κόψιμο, ξεφλούδισμα και προετοιμασία μικρότερων υλικών.
- Η κυματιστή λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι βοηθά στο εύκολο κόψιμο φρούτων, λαχανικών και τροφίμων με πιο λεπτή φλούδα.
- Η μυτερή άκρη της λεπίδας διευκολύνει την πιο λεπτομερή προετοιμασία, το κόψιμο μικρών κομματιών ή την επεξεργασία φλοιών και κοτσανιών.
- Το μήκος της λεπίδας 8 cm είναι πρακτικό για ακριβείς εργασίες στην κουζίνα, όπου ένα μεγάλο μαχαίρι εμποδίζει άσκοπα.
- Κατά το κόψιμο ντομάτας, πιπεριάς ή εσπεριδοειδών, θα εκτιμήσετε τη λεπίδα που «δαγκώνει» τη φλούδα χωρίς περιττή πίεση.
- Το μαχαίρι εξυπηρετεί καλά και στην προετοιμασία σνακ, πιατέλων με αλλαντικά ή στο γρήγορο κόψιμο μικρότερων υλικών.
- Το ελαφρύ βάρος των 20 g διευκολύνει τον καθημερινό χειρισμό, ειδικά όταν στην κουζίνα εναλλάσσονται πολλές μικρές εργασίες.
- Η εργονομική λαβή από πολυπροπυλένιο εφαρμόζει καλά στο χέρι και υποστηρίζει πιο σίγουρη καθοδήγηση της κοπής.
- Το έντονο κόκκινο χρώμα της λαβής θα προσθέσει μια ζωντανή λεπτομέρεια στην κουζίνα και θα βοηθήσει να βρείτε γρήγορα το μαχαίρι στο Ράφι τοίχου με συρτάρι.
- Η ελβετική κατασκευή Victorinox προσφέρει αξιοπιστία που θα αξιοποιήσετε στην καθημερινή προετοιμασία πρωινού, μεσημεριανού και βραδινού.
- Το μαχαίρι είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, οπότε μετά το κόψιμο φρούτων ή λαχανικών δεν θα μείνει περιττή δουλειά.
- Η σφυρηλατημένη κατασκευή παραμένει μια πρακτική επιλογή για τη συνηθισμένη οικιακή μαγειρική, όπου η ευκολία και ο γρήγορος χειρισμός έχουν σημασία.
Πρόσθετες πληροφορίες:
- υλικό λαβής: πολυπροπυλένιο
- ασφαλές για πλυντήριο πιάτων
Additional parameters
| Category: | Μαχαίρι καθαρισμού |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329190975 |
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μήκος λεπίδας: | 8 cm |
| Χαρακτηριστικά: | Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος προϊόντος: | Ειδικά μαχαίρια |
| Margin: | C |
| Μέγεθος: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Κατασκευαστής: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!