Μαχαίρι ξεφλουδίσματος SWISS CLASSIC 8 cm, μαύρο, πλαστικό, Victorinox
Code: VN67603Επιστροφές σε 100 ημ.Δωρεάν & εύκολες επιστροφές
Άμεση αποστολήΈως τις 12:00
50.000+ κριτ. προϊόντωνΑπό πελάτες μας
Οικολογική συσκευασία0% πλαστικό
Product detailed description
Ένα μικρό μαχαίρι που οι περισσότεροι υποτιμούν. Μέχρι να το πάρουν στα χέρια τους και να διαπιστώσουν ότι ακριβώς για αυτά τα μικρά πράγματα που τους ενοχλούν περισσότερο, λειτουργεί ενοχλητικά καλά.
Κύρια πλεονεκτήματα:
- Μαχαίρι ξεφλουδίσματος Victorinox SWISS CLASSIC με μήκος λεπίδας 8 εκ. είναι ένα ελαφρύ μαχαίρι κουζίνας για ξεφλούδισμα, κόψιμο και ακριβή προετοιμασία μικρότερων υλικών.
- Η ευθεία λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι με μυτερή άκρη βοηθά στο ελεγχόμενο κόψιμο φρούτων, λαχανικών και μικρών συστατικών.
- Το μήκος της λεπίδας 8 cm είναι πρακτικό για εργασίες όπου χρειάζεστε σταθερότητα στο χέρι και ακριβές, σύντομο κόψιμο.
- Κατά το ξεφλούδισμα μήλων, πατάτας ή καρότου, θα εκτιμήσετε το συμπαγές μέγεθος που δεν φαίνεται βαρύ στο χέρι.
- Το μαχαίρι είναι κατάλληλο για κόψιμο και τεμαχισμό μικρότερων υλικών, όταν δεν θέλετε να χρησιμοποιήσετε ένα μεγάλο μαχαίρι Σεφ.
- Η μυτερή λεπίδα θα βοηθήσει στην αφαίρεση των κουκουτσιών από ντομάτες, στο καθάρισμα μικρών μερών λαχανικών ή σε πιο λεπτή προετοιμασία πριν το μαγείρεμα.
- Κατά την εργασία με σκόρδο, κρεμμύδι ή βότανα, θα προσφέρει καλύτερο έλεγχο στις μικρές κινήσεις και γρήγορη προετοιμασία.
- Το ελαφρύ βάρος των 20 g θα κάνει την παρατεταμένη προετοιμασία συστατικών πιο ευχάριστη, ειδικά όταν υπάρχουν πολλές μικρές εργασίες στην κουζίνα.
- Η εργονομική λαβή από μαύρο πολυπροπυλένιο υποστηρίζει άνετο κράτημα και ασφαλέστερη καθοδήγηση του μαχαιριού κατά την καθημερινή χρήση.
- Η μαύρη έκδοση φαίνεται καθολική, καθαρή και ταιριάζει εύκολα ανάμεσα σε άλλες ξύλινες κουτάλες μαγειρικής χωρίς οπτική όχληση.
- Η ελβετική κατασκευή Victorinox φέρνει στην καθημερινή κουζίνα αξιοπιστία που θα εκτιμήσετε τόσο στο γρήγορο πρωινό όσο και στο παρατεταμένο μαγείρεμα.
- Το μαχαίρι είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, οπότε μετά την προετοιμασία των συστατικών δεν χρειάζεται να προσθέσετε άλλη μικρή υποχρέωση στο νεροχύτη.
- Η σφυρηλατημένη κατασκευή παραμένει πρακτική επιλογή για καθημερινή οικιακή χρήση, όπου η ελαφρότητα, η απλότητα και η γρήγορη εργασία έχουν σημασία.
Πρόσθετες πληροφορίες:
- υλικό λαβής: πολυπροπυλένιο
- ασφαλές για πλυντήριο πιάτων
Additional parameters
| Category: | Μαχαίρι καθαρισμού |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7611160003157 |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μήκος λεπίδας: | 8 cm |
| Χαρακτηριστικά: | Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος προϊόντος: | Ειδικά μαχαίρια |
| Margin: | C |
| Μέγεθος: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Κατασκευαστής: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!