Μαχαίρι ξεφλουδίσματος SWISS CLASSIC 8 cm, κόκκινο, πλαστικό, Victorinox
Code: VN67401C1Επιστροφές σε 100 ημ.Δωρεάν & εύκολες επιστροφές
Άμεση αποστολήΈως τις 12:00
50.000+ κριτ. προϊόντωνΑπό πελάτες μας
Οικολογική συσκευασία0% πλαστικό
Product detailed description
Ένα μικρό μαχαίρι που οι περισσότεροι υποτιμούν. Μέχρι να το πάρουν στα χέρια τους και να διαπιστώσουν ότι ακριβώς για αυτά τα μικρά πράγματα που τους ενοχλούν περισσότερο, λειτουργεί ενοχλητικά καλά.
Κύρια πλεονεκτήματα:
- Το μαχαίρι ξεφλουδίσματος Victorinox SWISS CLASSIC με μήκος λεπίδας 8 cm είναι ένας ελαφρύς βοηθός κουζίνας για ξεφλούδισμα, κόψιμο και ακριβή προετοιμασία μικρότερων υλικών.
- Η ευθεία λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι θα σας βοηθήσει στην καθημερινή σας εργασία με φρούτα, λαχανικά, σκόρδο και κρεμμύδια.
- Το μήκος της λεπίδας 8 cm είναι πρακτικό για εργασίες όπου ένα μεγάλο μαχαίρι Σεφ φαίνεται άσκοπα άβολο.
- Κατά το ξεφλούδισμα μήλων, πατάτας ή άλλων μικρότερων υλικών, θα εκτιμήσετε τον καλό έλεγχο σε κάθε σύντομη κίνηση.
- Το μαχαίρι είναι επίσης κατάλληλο για την αφαίρεση κοτσανιών από ντομάτες, τον καθαρισμό λαχανικών ή την προετοιμασία μικρών λεπτομερειών πριν το μαγείρεμα.
- Η ελαφριά κατασκευή με βάρος 20 g θα κάνει την εργασία πιο ευχάριστη, ειδικά όταν προετοιμάζετε πολλά υλικά ταυτόχρονα.
- Η κόκκινη εργονομική λαβή από πολυπροπυλένιο εφαρμόζει καλά στο χέρι και προσθέτει μια έντονη χρωματική πινελιά στην κουζίνα.
- Το έντονο χρώμα διευκολύνει την γρήγορη εύρεση του μαχαιριού στο ράφι τοίχου με συρτάρι, ακόμα και αν επικρατεί μικρό χάος στην κουζίνα.
- Η ελβετική κατασκευή Victorinox φέρνει στην καθημερινή κουζίνα αξιοπιστία που θα εκτιμήσετε τόσο στο γρήγορο πρωινό όσο και στο παρατεταμένο μαγείρεμα.
- Το μαχαίρι είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, οπότε μετά την προετοιμασία των συστατικών δεν χρειάζεται να προσθέσετε άλλη μικρή υποχρέωση στο νεροχύτη.
- Η σφυρηλατημένη κατασκευή παραμένει πρακτική επιλογή για καθημερινή οικιακή χρήση, όπου η ελαφρότητα, η απλότητα και η γρήγορη εργασία έχουν σημασία.
Πρόσθετες πληροφορίες:
- υλικό λαβής: πολυπροπυλένιο
- ασφαλές για πλυντήριο πιάτων
Additional parameters
| Category: | Μαχαίρι καθαρισμού |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329190951 |
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μήκος λεπίδας: | 8 cm |
| Χαρακτηριστικά: | Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος προϊόντος: | Ειδικά μαχαίρια |
| Margin: | C |
| Μέγεθος: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Κατασκευαστής: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!