Μαχαίρι για μπριζόλα SWISS CLASSIC 11 cm, οδοντωτό, μπλε, πλαστικό, Victorinox
Code: VN67232C1Επιστροφές σε 100 ημ.Δωρεάν & εύκολες επιστροφές
Άμεση αποστολήΈως τις 12:00
50.000+ κριτ. προϊόντωνΑπό πελάτες μας
Οικολογική συσκευασία0% πλαστικό
Product detailed description
Όταν ένα πιάτο με τραγανή κρούστα πίτσας ή ένα καλό κομμάτι κρέας εμφανίζεται στο τραπέζι, ένα συνηθισμένο μαχαίρι συχνά αρχίζει να διαπραγματεύεται παρά να κόβει. Το μαχαίρι για μπριζόλα SWISS CLASSIC με οδοντωτή λεπίδα είναι πιο πρακτικό - καθαρό, σίγουρο και με την ηρεμία που θα ταίριαζε και σε μερικούς ανθρώπους πριν από την πρώτη μπουκιά.
Κύρια πλεονεκτήματα:
- Το μαχαίρι για μπριζόλα SWISS CLASSIC με μήκος λεπίδας 11 cm είναι ένα ελαφρύ επιτραπέζιο μαχαίρι για μπριζόλες, πίτσες και καθημερινό σερβίρισμα.
- Η οδοντωτή λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι περνάει εύκολα μέσα από κρέας, τραγανή κρούστα πίτσας ή ψωμί χωρίς περιττή πίεση.
- Το μαχαίρι είναι κατάλληλο για μπριζόλες, όπου θέλετε ένα καθαρό κόψιμο χωρίς πάλη με το πιάτο και διακριτικό θέαμα για τους γύρω.
- Κατά το κόψιμο της πίτσας, μπορεί να χειριστεί τραγανές κρούστες και μαλακό κέντρο, ώστε κάθε κομμάτι να παραμένει υπό έλεγχο.
- Η οδοντωτή λεπίδα βοηθά επίσης σε μπαγκέτες, σάντουιτς ή μικρά αρτοσκευάσματα, όταν δεν θέλετε να χρησιμοποιήσετε ένα μεγάλο μαχαίρι.
- Το χαμηλό βάρος των 28 g κάνει το γεύμα και την καθημερινή προετοιμασία πιο ευχάριστη, καθώς το μαχαίρι δεν φαίνεται αδέξιο στο χέρι.
- Η εργονομική λαβή από πολυπροπυλένιο υποστηρίζει άνετο και σταθερό κράτημα σε κάθε κόψιμο κατά τη διάρκεια του γεύματος.
- Η μπλε έκδοση της λαβής θα προσθέσει μια ξεχωριστή πινελιά στα σουπλά και δεν θα χαθεί στο συρτάρι της κουζίνας ανάμεσα στα άλλα σκεύη.
- Η ελβετική κατασκευή Victorinox προσφέρει αξιοπιστία για το καθημερινό τραπέζι, γρήγορο δείπνο ή το Σαββατιάτικο μαγείρεμα για την οικογένεια.
- Το μαχαίρι είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, οπότε μετά από μπριζόλα, πίτσα ή αρτοσκεύασμα δεν μένει άλλη περιττή υποχρέωση.
- Η σφυρηλατημένη κατασκευή είναι πρακτική για καθημερινή χρήση, όπου το χαμηλό βάρος, η εύκολη λειτουργία και ο άνετος χειρισμός είναι καθοριστικά.
Πρόσθετες πληροφορίες:
- υλικό λαβής: πολυπροπυλένιο
- ασφαλές για πλυντήριο πιάτων
Additional parameters
| Category: | Μαχαίρια μπριζόλας |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191781 |
| Χρώμα: | Μπλε |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μήκος λεπίδας: | 11 cm |
| Χαρακτηριστικά: | Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος προϊόντος: | Μαχαίρι μπριζόλας |
| Margin: | C |
| Μέγεθος: | 22 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Κατασκευαστής: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!