Μαχαίρι τσέπης SWISS CLASSIC 11 cm, οδοντωτό, μωβ, πλαστικό, Victorinox
Code: VN67835FC1Επιστροφές σε 100 ημ.Δωρεάν & εύκολες επιστροφές
Άμεση αποστολήΈως τις 12:00
50.000+ κριτ. προϊόντωνΑπό πελάτες μας
Οικολογική συσκευασία0% πλαστικό
Product detailed description
Με αυτό το μαχαίρι, μπορείτε να φτιάξετε σνακ κυριολεκτικά οπουδήποτε - κόψτε ένα μήλο σε ένα παγκάκι, τυρί σε ένα λιβάδι ή μια ντομάτα στο δρόμο. Πάντα κομψός, ασφαλής και με μια ελαφρότητα που τον κάνει τον μικρό ήρωα κάθε ταξιδιού.
Κύρια πλεονεκτήματα:
- Μαχαίρι τσέπης SWISS CLASSIC με μήκος λεπίδας 11 cm είναι ένα αναδιπλούμενο μαχαίρι για σνακ, πικνίκ, εκδρομές, καθώς και για γρήγορο κόψιμο εκτός πλήρως εξοπλισμένης κουζίνας.
- Η αναδιπλούμενη κατασκευή προστατεύει τη λεπίδα κατά τη μεταφορά και δίνει στο μαχαίρι πιο πρακτική μορφή για τσάντα πλάτης, τσάντα ή καλάθι για πικνίκ.
- Η οδοντωτή λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι βοηθά στο κόψιμο τροφίμων με πιο σφιχτή φλούδα και πιο μαλακό εσωτερικό χωρίς περιττή πίεση.
- Στο πικνίκ ή κατά τη διάρκεια του ταξιδιού θα εκτιμήσετε ότι δεν χρειάζεται να αυτοσχεδιάζετε με ένα μαχαίρι σερβιρίσματος, το οποίο συχνά περισσότερο πιέζει παρά κόβει.
- Το μήκος της λεπίδας 11 cm προσφέρει αρκετό χώρο για συνηθισμένο κόψιμο, αλλά το μαχαίρι διατηρεί τον συμπαγή ταξιδιωτικό του χαρακτήρα.
- Το ελαφρύ βάρος των 42 g είναι πρακτικό για τη μεταφορά, καθώς δεν προσθέτει περιττό φορτίο στην τσάντα ούτε σε μια μεγαλύτερη εκδρομή.
- Η εργονομικά διαμορφωμένη λαβή από πολυπροπυλένιο υποστηρίζει άνετο κράτημα κατά το κόψιμο στο σπίτι, έξω ή στο τραπέζι.
- Το έντονο μωβ χρώμα εντοπίζεται εύκολα στον εξοπλισμό πικνίκ, ειδικά όταν χάνεται η ορατότητα ανάμεσα στις πετσέτες και τα κουτιά.
- Το μαχαίρι είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, οπότε μετά την επιστροφή από την εκδρομή δεν χρειάζεται να καταλήξει ως άλλη μια χειρωνακτική υποχρέωση στον νεροχύτη.
- Η μη σφυρηλατημένη κατασκευή υποστηρίζει χαμηλό βάρος και απλή καθημερινή χρήση χωρίς την αίσθηση ενός βαριού εργαλείου κουζίνας.
- Η ελβετική κατασκευή Victorinox προσφέρει την ασφάλεια μιας μάρκας που βασίζεται σε πρακτικά μαχαίρια κουζίνας για οικιακή και εξωτερική χρήση.
Πρόσθετες πληροφορίες:
- διαστάσεις: 13 x 2,4 x 1,3 cm
- μήκος λεπίδας: 11 cm
- συνολικό μήκος όταν είναι ανοιχτό: 21 cm
- υλικό λαβής: πολυπροπυλένιο
- ασφαλές για πλυντήριο πιάτων
Additional parameters
| Category: | Μαχαίρια τσέπης |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191668 |
| Χρώμα: | Μωβ |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μήκος λεπίδας: | 11 cm |
| Χαρακτηριστικά: | Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος προϊόντος: | Μαχαίρι τσέπης |
| Margin: | C |
| Μέγεθος: | 21 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Κατασκευαστής: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!